Zachodniopomorskie porcelanki
Strona główna ˇ Katalog wg miast ˇ Forum ˇ Galeria zdjęć ˇ Linki ˇ Edukacja ˇ Jak fotografować ˇ SzukajPiątek, Maja 03, 2024
Nawigacja
Portal
  Strona główna
  Katalog wg miast
  Brak opisów
  Poszukujemy
  Literatura
  Forum
  Edukacja
  Galeria zdjęć
  Kontakt z autorami
  O nas

Szczecin - browary

Szczecin - inne A-D

Szczecin - inne F-H

Szczecin - inne J-L

Szczecin - inne M-R

Szczecin - inne S-T

Szczecin - inne V-Z

Stargard - browary

Stargard - inne

Kamień Pomorski

Chociwel

Banie

Dąbie

Dobra

Dobrzany

Dolice

Dziwnów

Golczewo

Goleniów

Gryfice

Gryfino

Gryfino powiat

Łobez

Maszewo

Międzyzdroje

Mrzeżyno

Niebuszewo
  Mauch

Niechorze
  Meyer

Nowogard

Płoty

Podjuchy

Police

Pyrzyce

Pyrzyce powiat

Resko

Rewal

Suchań

Świnoujście

Trzebiatów

Trzebiatów powiat

Węgorzyno
  Hanke

Wolin

Dodatki
  Linki - Porcelanki
  Linki - Kolekcjonerskie
  Linki - Regionalne
  Mapy Pomorza
  Jak fotografować
  Pytania
  Mapa portalu

Użytkowników Online
Gości Online: 11
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 83
Nieaktywowany Użytkownik: 2
Najnowszy Użytkownik: ~bula1237
Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
~dukatkg
Avatar

Punktacja:
Ogólne: 58
Bonusy: 1
Kary: 0

2) ~wojtascammin (24 pkt.)
3) ~Aygon (19 pkt.)
4) ~Uszat (10 pkt.)
5) ~rychu2008 (8 pkt.)
6) ~jaceko30 (8 pkt.)

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Zobacz Temat
Zachodniopomorskie porcelanki | Forum strony "Zachodniopomorskie porcelanki" | Uwagi o stronie
Autor Rozszerzenie na wschód???
@Administrator
Super Administrator

Dodane dnia 21-08-2008 19:08
Szanowni Użytkownicy i Goście:

Czy warto rozszerzać naszą stronę o część wschodnią obecnego województwa zachodniopomorskiego?

Miałem już parę takich próśb w listach, dotąd jednak odmawiałem z przyczyn technicznych. Nasze menu by tego nie udźwignęło, obsługa byłaby niewiarygodną męką. Ten akurat problem dałoby się obejść, podczepiając część wschodnią w osobnym menu. Wersję wstępną takowego (co najważniejsze: działającą) już nawet zrobiłem w czasie ostatnich eksperymentów na stronie.

Niestety, pojawia się inny problem. Skąd wziąć zdjęcia porcelanek?

Tamte z części zachodniej gromadziliśmy latami, poza tym tuż przed oficjalnym startem strony otrzymaliśmy potężne wsparcie od wielu kolekcjonerów. Dzięki temu nasz projekt jest bardzo silny merytorycznie: wiele pięknych i rzadkich, znanych często tylko w jednym egzemplarzu porcelanek.

Dla części wschodniej już czegoś takiego nie mamy. Ja sam dysponuję zdjęciami zaledwie 56 sztuk porcelanek stamtąd (większość z płytki od kol. Administratora Brzeczki jeszcze z 2004 r.), więc niewiele tego, a raczej żałośnie mało, zestawiając to z pięknie u nas "rozpracowaną" częścią zachodnią.

Żeby dalej wchodzić w ten temat, musiałbym mieć wsparcie ze strony Kolegów kolekcjonerów - czyli przede wszystkim zdjęcia z tamtego obszaru, najlepiej w większej ilości. Bardzo proszę o wiadomość tu na forum, gdyby kogoś to zainteresowało i chciał taki projekt czynnie wesprzeć. Bo bez tego niestety nie ruszymy dalej.

Czy zechcecie w tym pomóc? I jeszcze raz najważniejsze pytanie, które zadałem na początku - czy warto dalej rozszerzać nasz katalog dalej na wschód? Proszę o Wasze opinie.

Pozdrawiam wszystkich
Remek
Edytowane przez Administrator dnia 21-08-2008 19:52
www.olejow.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozszerzenie na wschód???
^rad21
Administrator

Dodane dnia 22-08-2008 00:19
Mam odmienne zdanie od kolegi Super Administratora. Nasz katalog w dotychczasowych ramach (z ograniczeniem do najbliższych okolic Szczecina- czyli zachodniej części obecnego Zachodniopomorskiego) i tak wymaga dalszych prac i bogatszej oprawy merytorycznej .
Dopiero później można myśleć o zmianach... i co najważniejsze , wschodnią część mogą opracować ( A MOŻE JUŻ TO ROBIĄ) nasi Koledzy -kolekcjonerzy z Koszalina i innych miast tamtego regionu.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozszerzenie na wschód???
~Silesius_2008
Użytkownik

Dodane dnia 26-03-2010 01:10
Na pytanie o potrzebę rozszerzenia odpowiem jednoznacznie - na pewno tak i to obojętnie czy jako podkatalog, czy jakaś forma współpracy z Koszalinem.
W ogóle marzy mi się super katalog porcelanek byłych i obecnych ziem polskich.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozszerzenie na wschód???
^rad21
Administrator

Dodane dnia 26-03-2010 19:50
Witam nowego Użytkownika !!!
Post Kolegi wpisany został w nocy, więc . . . polecam spokojnie obejrzeć za dnia istniejące już od 2008 roku katalogi porcelanek środkowopomorskich i Nowej Marchii.
smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
1662049 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion v6.01 || eXtreme fusion by eXtreme Crew © 2003-2005